CAFÉGRAFF


Příjemná restaurace s kavárnou vídeňského stylu, kde zapomenete na shon velkoměsta. Naše menu připravované pod vedením šéfkuchaře Petra Tamme, vychází z české gastronomie inspirované evropskou kuchyní.

Velký prostor restaurace skýtá nespočet možností k posezení. Kavárenská část nabízí komfortní křesla s neformálními stolečky, restaurační část zase pohodlné boxy. Elegantní prostor restaurace lze také využít pro soukromé akce. K dispozici je Vám i náš oddělený salonek s kapacitou 40 míst.

Cafe Graff není jen kavárnou s kvalitní kávou Filicori Zecchini a domácími zákusky, které vznikají pod rukama naší cukrářky Moniky Horvátové, ale i restaurací, kde si můžete vychutnat snídani, oběd i večeři.

 Maso v Graffu je výhradně z českých chovů s volným výběhem, pro které si sami jezdíme přímo k českým farmářům a následně je zpracováváme.

Prémiová masa necháváme zrát až 4 týdny formou suchého zrání. Vzhledem k různorodé nabídce farmářů můžete u nás ochutnat i prémiová plemena skotu ( Česká Červenka, Charolais, Červený nebo Černý Angus a další).

Vepřové maso máme pouze z Přeštického plemene, které je na rozdíl od jiných unikátní svou plnou chutí i vůní.

K surovinám přistupujeme s respektem a profesionální zodpovědností, se kterou připravujeme i polední menu z výše jmenovaných druhů mas.

Vinnou kartu pro Vás sestavil Ondřej Raiskub. Naše vinotéka nabízí širokou paletu evropských vín. A jak se říká „Všude dobře doma nejlépe“. Tak u nás najdete to nejlepší z nabídky předních moravských vinařů. Velký důraz ovšem klademe i na Grüner Veltliner z Rakouska a Německý Riesling. Počátkem roku 2022 jsme se začali věnovat vinným degustacím zaměřených na spojení kvalitního vína s naší gastronomií.  

Pokrmy doprovází pečivo z naší pekárny pod vedením Aleše Langa. Každý den pro Vás pečeme pšenično-žitný a 100% žitný chléb, francouzskou bagetu, snídaňovou briošku nebo hamburger housku.  Pečivo podáváme s bylinkovým máslem.